Za akademiju je najvažnije zajedništvo

Podijeli

Tijekom prošlog vikenda na F4 PH za predkadete u SD Boško Božić Pepsi dvoranu su preplavili članovi i simpatizeri košarkaške akademije Mrav. Na svim utakmicama najviše se čulo IDE MRAV, IDE MRAV!

Uprava košarkaške akademije Mrav zahvaljuje svim članovima i simpatizerima koji nam pružaju podršku.

Povezane novosti

Kadeti Akademije Mrav – osvojen Kup regija!

Kadeti Košarkaške akademije Mrav ostvarili su fantastičan uspjeh i okrunili sjajan nastup osvajanjem Kupa regija za kadete U-17! Na završnom turniru u Vinkovcima naši su Mravi pokazali karakter,