Priopćenja službenih natjecanja sezona 2021/22

Podijeli

    ZAGREBAČKA KOŠARKA

         PRIOPĆENJA

SLUŽBENIH NATJECANJA

     SEZONA 2021/22.

GODINA: 29                                                                   BROJ: 893

KOŠARKAŠKI SAVEZ ZAGREBA

Zagreb, Savska cesta 137/II

Web: www.ksz-zagreb.hr

e-mail: kosarkazg@gmail.com

Broj: 057-644/NAT/20.09.2021.

3.  P R I O P Ć E N J E

MUŠKE KADETSKE HRVATSKE REGIONALNE LIGE CENTAR

Na osnovu prispjelih originalnih zapisnika i izvješća opunomoćenika povjerenik natjecanja potvrđuje registraciju utakmica MK HRLC I. lige:

MUŠKA KADETSKA HRLC – I. liga – kvalifikacije – skupina A

1.     MLADOST – SAMOBOR                                             98:64 (26:15;22:21;28:15;22:13)

         Suci: Jež i Bašić A.D.                                                         Opunomoćenik: Majcug.

         Primjedbe:  Bez primjedbi.

2.     IVANIĆ – LARUS                                                        37:61 (5:129;11:13;14:11;7:18)

         Suci: Glavurdić M. i Capan.                                                Opunomoćenik: Dasović.

         Primjedbe:  Bez primjedbi.

3.     SAMOBOR – IVANIĆ                                                 100:41 (31:6;23:12;22:6;24:17)

         Suci: Krapinec i Capan.                                                      Opunomoćenik: Karamatić.

         Primjedbe:  Bez primjedbi.

4.     MLADOST – LARUS                                                    73:49 (11:15;24:14;26:13;12:7)

         Suci: Bartulić i Findri K.                                                     Opunomoćenik: Gulam.

         Primjedbe:  Dosuđena tehnička pogreška igraču Marušić A. (Mladost) zbog nesportskog poteza.

                           Dosuđena tehnička pogreška treneru Torić F. (Larus) zbog prigovora.

         Odluke:     HAKK Mladost kažnjava se sa novčanom kaznom u iznosu od 150,00 kuna zbog dosuđene

                          tehničke pogreške. (Propozicije natjecanja KSZ, članak 39. D-1).

                          KK Larus kažnjava se sa novčanom kaznom u iznosu od 150,00 kuna zbog dosuđene

                          tehničke pogreške. (Propozicije natjecanja KSZ, članak 39. D-1).

5.     IVANIĆ – MLADOST                                                  34:82 (9:27;4:22;6:22;15:11)

         Suci: Paleka i Findri K.                                                       Opunomoćenik: Dasović.

         Primjedbe:  Bez primjedbi.

6.     LARUS – SAMOBOR                                                   67:102 (6:33;18:23;27:25;16:21)

         Suci: Tustić i Brzoja.                                                          Opunomoćenik: Dasović.

         Primjedbe:  Dosuđena tehnička pogreška klupi KK Larus.

        Odluke:       KK Larus kažnjava se sa novčanom kaznom u iznosu od 150,00 kuna zbog dosuđene

                          tehničke pogreške. (Propozicije natjecanja KSZ, članak 39. D-1).

TABLICA MUŠKE KADETSKE HRLC I. LIGE – kvalifikacije – skupina A

1.MLADOST330253:1471066
2.SAMOBOR321266:206605
3.LARUS312177:212-354
4.IVANIĆ303112:243-1313

Ekipa KK Mladost ostvarila je pravo nastupa u Muškoj kadetskoj HRLC I. ligi.

MUŠKA KADETSKA HRLC – I. liga – kvalifikacije – skupina B

1.     MEDVEŠČAK – VELGOR                                            94:62 (30:13;20:19;26:16;18:14)

         Suci: Ljubičić i Bašić D.                                                      Opunomoćenik: Malekin.

         Primjedbe:  Bez primjedbi.

2.     ŠANAC – KA MRAV                                                    58:68 (13:12;10:23;21:8;14:25)

         Suci: Lukačić i Đukić Mutavdžija.                                        Opunomoćenik: Čikara.

         Primjedbe:  Bez primjedbi.

3.     VELGOR – ŠANAC                                                      58:61 (10:8;15:14;15:18;18:21)

         Suci: Juraga i Ljubičić.                                                       Opunomoćenik: Maljković.

         Primjedbe:  Bez primjedbi.

4.     MEDVEŠČAK – KA MRAV                                          57:67 (56:56

                                                                                                  15:15;16:13;11:16;14:12;1:11)

         Suci: Babić i Jularić.                                                          Opunomoćenik: Baković.

         Primjedbe:  Bez primjedbi.

5.     KA MRAV – VELGOR                                                  86:63 (17:15;28:19;23:13;18:16)

         Suci: Kelava I. i Tadić                                                        Opunomoćenik: Tojagić.

         Primjedbe:  Bez primjedbi.

6.     ŠANAC – MEDVEŠČAK                                              83:91 (18:20;21:18;23:22;21:31)

         Suci: Lukačić i Francetić.                                                   Opunomoćenik: Čikara.

         Primjedbe:  Bez primjedbi.

TABLICA MUŠKE KADETSKE HRLC I. LIGE – kvalifikacije – skupina A

1.KA MRAV330221:178436
2.MEDVEŠČAK321242:212305
3.ŠANAC312202:217-154
4.VELGOR303183:241-583

Ekipa KA Mrav ostvarila je pravo nastupa u Muškoj kadetskoj HRLC I. ligi.

3.  P R I O P Ć E N J E

MUŠKE PRETKADETSKE HRVATSKE REGIONALNE LIGE CENTAR

Na osnovu prispjelih originalnih zapisnika povjerenik natjecanja potvrđuje registraciju utakmica MPK HRLC I. lige – kvalifikacije:

MUŠKA PRETKADETSKA HRLC– I. liga kvalifikacije

1.     BOSCO – SAMOBOR                                                     81:75 (21:18;20:15;25:30;15:11)

         Suci: Jularić i Brzoja.

         Primjedbe:  Dosuđena tehnička pogreška igraču Seba A. (Samobor) zbog nesportskog ponašanja.

         Odluke:     KK Samobor kažnjava se sa novčanom kaznom u iznosu od 150,00 kuna zbog dosuđene

                          tehničke pogreške. (Propozicije natjecanja KSZ, članak 39. D-1)

2.     SESVETE – ŠANAC                                                        63:124 (17:32;7:27;17:40;22:25)

         Suci: Bašić A.D. i Barači.

3.     SAMOBOR – ŠANAC                                                     65:74 (17:16;19:22;17:12;12:24)

         Suci: Kelava i Krapinec.

4.     KA MRAV – SESVETE                                                   77:35 (20:9;30:6;15:10;12:10)

         Suci: Čićin-Šain i Tadić  

5.     BOSCO – DINAMO ZAGREB                                       46:72 (9:25;9:18;13:17;15:12)

         Suci: Copić i Lucin.

7.     DINAMO ZAGREB – SAMOBOR                                 95:36 (22:14;18:10;25:10;30:2)

         Suci: Babić i Bašić D.

8.     SESVETE – BOSCO                                                       82:70 (20:17;18:15;26:12;18:26)

         Suci: Tustić i Barači.

9.     ŠANAC – KA MRAV                                                       67:86 (9:27;21:18;21:19;16:22)

         Suci: Čikara i Đukić Mutavdžija.

10.   SAMOBOR – KA MRAV                                                55:82 (2:20;31:20;10:31;12:11)

         Suci: Jularić i Brzoja.

11.   BOSCO – ŠANAC                                                           53:79 (16:31;7:17;14:12;16:19)

         Suci: Krapinec i Kosmat.

12.   DINAMO ZAGREB – SESVETE                                    72:52 (25:13;16:11;14:11;17:17)

         Suci: Dukmenić i Jularić.

TABLICA MUŠKE PRETKADETSKE HRLC I. LIGE – kvalifikacije

1.ŠANAC431344:267777
2.DINAMO ZAGREB330239:1341056
3.KA MRAV330245:157886
4.BOSCO413250:308-585
5.SESVETE413232:343-1115
6.SAMOBOR404231:332-1014

Ekipe Šanac, Dinamo Zagreb i KA Mrav ostvarile su pravo nastupa u Muškoj pretkadetskoj HRLC I. ligi.

                                                                       Za KOŠARKAŠKI SAVEZ ZAGREBA

                                                                      Povjerenik natjecanja

                                                                       Mirijana Brkljačić, v.r.

Povezane novosti

KAMP KOŠARKAŠKE AKADEMIJE MRAV

Kao i svake godine košarkaška akademija Mrav organizira svoj kamp. I ove godine kamp je u Toplicama Svet Martin na Muri, od 28.lipnja do 05.srpnja